نکته مهم
 1. حرف اول نام و نام خانوادگی افراد ثبت شده، اعم از اعضا و مربیان، بایستی بزرگ و مابقی حروف کوچک باشند.
 2. فیلد Badge Name را حتما پر کنید. این فیلد حاوی نامی است که بر روی کارت گردن آویز شما چاپ خواهد شد و اگر این فیلد پر نشده باشد در روز ثبت نام حضوری دچار مشکل خواهید شد.
 3. فیلد Certificate Name را نیز حتما پر کنید. این فیلد حاوی نامی است که بر روی Certificate شما چاپ خواهد شد و اگر این فیلد پر نشده باشد صدور گواهی حضور و رتبه شما در مسابقات با مشکل مواجه خواهد شد.
 4. تیم ها فرد رزرو نمی‌توانند داشته باشند
 5. تمامی اسامی باید به حروف لاتین باشند
 6. فیش پرداختی حتماً باید برای ما خوانا باشد و هم مبلغ و هم حساب شریف باید قابل تشخیص باشد. بدیهی است که فیش های ناخوانا قابل قبول نمی‌باشند.
 7. در معرفی نامه حتماً باید ذکر شود که اعضاء‌معرفی شده شرایط شرکت در مسابقه را دارند
 8. کسانی که متولد قبل از ۱۱ دی ماه سال ۱۳۶۵ هستند حتماً باید سال ورود به دوره کاردانی و یا کارشناسی پیوسته را ذکر کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفاً شرایط شرکت را بخوانید.
 9. اسامی شرکت کنندگان باید دقیقاً با اسامی ای که توسط معرفی نامه معرفی شده است یکی باشد. در صورت عدم تطبیق از تیم ها خواسته می‌شود که اسامی شرکت کنندگان را در سایت صحیح کنند. بدیهی است که در روز مسابقه اصلی فقط افرادی که کارت دانشجویی معتبر و عکس دار داشته باشند و نام آنها با نام ذکر شده در معرفی نامه یکی باشد حق ورود به سالن مسابقات را دارند.
 10. از مربی ها تقاضا داریم که نکات فوق را قبل از ارسال مدارک با دقت بررسی کنند تا تیم هایشان سریعاً مورد پذیرش قرار بگیرد.
 11. در ای‌میل هایتان حتماً اسم دانشگاه و اسم تیم را هم ذکر کنید.
 12. تیم هایی که به سایت اصلی منتقل می‌شوند و وضعیت آنها Accepted نیست یعنی مدارک مشکل دارد.
 13. هر تیم باید دقیقاً ۳ شرکت کننده(Contestant) داشته باشد فرد رزرو و غیره قبول نیست. تیم هایی که چنین افرادی را دارند پذیرفته نمی‌شوند